АРХІЄПИСКОП ОДЕСЬКИЙ І БАЛТСЬКИЙ АФАНАСІЙ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ХРАМІ МІСТА ОДЕСИ

5 червня 2023 року, в День Святого Духа, на запрошення настоятеля протоієрея Василя Вирозуба, архієпископ Одеський і Балтський Афанасій очолив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі міста Одеси з нагоди престольного свята.
Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Василь Вирозуб, настоятель храму святого великомученика Пантелеймона при Одеському клінічному санаторії "Аркадія" ДПСУ архімандрит Микита (Сировегін) та запрошене духовенство.
Після богослужіння архієпископ Афанасій привітав священнослужителів та парафіян зі святковим днем ​​і побажав, щоб кожен усвідомив важливість єднання з Богом, щоб благодать Святого Духа відвідала наші серця і ми з миром у душі звершували своє спасіння.
Завершилося богослужіння проголошенням уставного многоліття.