АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У 16-ТУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 06 жовтня 2019 р. 13:00


У 16-ту неділю після П’ятидесятниці, зачаття чесного славного пророка Предтечі і Хрестителя Іоана, 06 жовтня 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує память Прпп. жон Ксанфипи та Поліксенії (109). Мц. Іраїди, діви (бл. 308). Мчч. Андрія, Іоана і синів Іоанових Петра та Антоніна (ІХ). Прославлення свт. Інокентія, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.Його Преосвященству співслужив секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець та клірики кафедрального собору протоієрей Ярослав Бугринець і протоієрей Андрій Волошин.


За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.


На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.


Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».Pоздрукувати матеріал