АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У 24-ТУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 01 грудня 2019 р. 17:00


У 24-ту неділю після П’ятидесятниці, 01 грудня 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує память мч. Платона (302 або 306), мчч. Романа, диякона і отрока Варула (303), мчч. Закхея, диякона Гадаринського, і Алфея, читця Кесарійського (303), єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.


Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору: протоієрей Ярослав Бугринець і протоієрей Андрій Волошин та клірик Свято-Троїцького храму м. Одеси протоієрей Ігор Бондаренко.За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.


На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.


Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».Pоздрукувати матеріал