АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕНЬ РІЗДВА ЧЕСНОГО СЛАВНОГО ПРОРОКА, ПРЕДТЕЧІ ТА ХРЕСТИТЕЛЯ ГОСПОДНЬОГО ІОАНА

Опубліковано: 07 липня 2018 р. 19:00


07 липня 2018 р., коли Православна Церква молитовно вшановує пам'ять Різдва Чесного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана та Прпп. Іова та Феодосія Манявських, єпископ Одеський і Балтський Павло, очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеси.
За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви. Після прочитання Святого Євангелія проповідь виголосив старший священник собору протоієрей Віталій Сеник.
Після Літургії керуючий єпархією разом з духовенством собору привітали всіх іменинників та іменинниць, що названі в честь свого Небесного покровителя Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана із святом, та побажав Божої допомоги та многая і благая літа!
Його Преосвященству співслужили старший священник собору протоієрей Віталій Сеник, секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець та клірик кафедрального собору протоієрей Андрій Волошин.Pоздрукувати матеріал