АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕНЬ РІЗДВА ІВАНА ПРЕДТЕЧІ

Опубліковано: 07 липня 2020 р. 13:00

07 липня 2020 року, в вівторок п’ятої седмиці після П’ятидесятниці, в день коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Різдво чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, єпископ Одеський і Балтський Павло у співслужінні соборного духовенства звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Під час богослужіння були піднесенні додаткові прохання за українське військо та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

В кінці літургії Єпископ Павло звернувся до присутніх зі словами проповіді, Владика пояснив вірним суть євангельського читання та розповів про живий і великий приклад служіння Богові і людям, що показав своїм життям святий Божий пророк.