АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ ПІСЛЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

Опубліковано: 12 січня 2020 р. 12:00

У неділю 30-ту після П'ятидесятниці 30 січня 2020, після Різдва Христового 12 січня 2020 року, коли Церква вшановує пам'ять Прп. Іова Манявського, Прпп. Марка, гробокопателя, Феофила та Іоана Києво-Печерських, в Ближніх печерах, єпископ Одеський і Балтський Павло разом зі священниками звершив Божественну літургію в соборі Різдва Христового міста Одеси.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».