АРХІЄРЕЙСКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ ПРО МИТАРЯ І ФАРИСЕЯ

Опубліковано: 09 лютого 2020 р. 12:00

У неділю про митаря і фарисея, 09 лютого 2020 року, коли Церква вшановує пам'ять перенесення мощей святителя Іоана Золотоустого (438), єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Божественну літургію свт. Іоана Золотоустого в соборі Різдва Христового міста Одеси.

Його Преосвященству співслужили: клірик Свято-Троїцького храму м. Одеси протоієрей Ігор Бондаренко, капелан Військової академії протоієрей Володимир Стеблина та клірик кафедрального собору протоієрей Андрій Волошин.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

На завершення Літургії єпископ Павло розкрив суть євангельської притчі про митаря і фарисея, а також нагадав про необхідність посиленної молитви і покаяння у підготовчий період перед Великим постом.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».