АРХІЄРЕЙСКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЮ ПІСЛЯ П'ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 24 січня 2021 р. 11:00

У неділю 33-тю після П'ятидесятниці, після Богоявлення 24 січня 2021 року, коли Церква вшановує пам'ять Прп. Феодосія Великого, спільних житій начальника (529), єпископ Одеський і Балтський Павло разом зі священниками звершив Божественну літургію свт. Іоана Золотоустого в соборі Різдва Христового міста Одеси.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Після потрійної єктенії, де були прочитані всі записки які парафіянин принесли особисто, а також надіслані онлайн, лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На закінчення богослужіння архіпастир виголосив проповідь та привітав настоятеля і вірян з святом.