АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У П'ЯТУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 21 липня 2019 р. 14:00

У 5-ту неділю після П’ятидесятниці, 21 липня 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує память Казанської ікони Божої Матері (1579) та вмч. Прокопія (303), єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець та клірики кафедрального собору протоієрей Ярослав Бугринець і протоієрей Андрій Волошин.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за звільнення військовополонених моряків ВМС ЗС України і бранців Кремля.

На запричасному проповідь виголосив протоієрей Андрій Волошин.

На завершення Літургії єпископ Павло привітав вірян з неділею, причасників з прийняттям Святих Христових Таїн, та закликав на всіх Боже благословіння.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».