АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ

Опубліковано: 21 вересня 2018 р. 14:00

21 вересня 2018 року, в день коли православна Церква відзначає Різдво Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії, на запрошення настоятеля протоієрея Олега Свиридюка, єпископ Одеський і Балтський Павло відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці села Новоукраїнка, де очолив святкове Богослужіння.

Після прочитання Євангелія владика виголосив проповідь.

За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Після Літургії відбувся хресний хід, під час якого Преосвященнійший владика окропив святою водою парафіян а після помазав освяченим єлеєм.
Його Преосвященству співслужили благочинний Роздільнянського району, настоятель храму св. вмч. Георгія Побідоносця села Єгорівка протоієрей Олег Сидорович, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Новоукраїнка протоієрей Олег Свиридюк, настоятель Свято-Успенського храму села Болгарка, учасник бойових дій, військовий капелан протоієрей Володимир Кошарко та клірик кафедрального собору протоієрей Андрій Волошин.