АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ТРОЇЦЬКУ ПОМИНАЛЬНУ СУБОТУ

Опубліковано: 06 червня 2020 р. 12:00

06 червня 2020 року, Церква Христова поминаючи пам'ять усіх від віку спочилих православних християн звершує Троїцьку батьківську поминальну суботу.

Заупокійна Божественна літургія у цей день відбулась у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Богослужіння очолив Преосвященніший Павло, єпископ Одеський і Балтський. За богослужінням владиці співслужили клірики кафедрального собору.

Під час літургії підносилися заупокійні молитви за спочилих архіпастирів і пастирів, полеглих на полях бою за віру і Батьківщину, за загиблих під час подій на Київському Майдані та на Донбасі – воїнів і мирних жителів, а також за усіх спочилих православних християн.

Після закінчення літургії у соборі відбулась велика панахида. У часі звершення заупокійного богослужіння духовенство та миряни молились за спочилих батьків і родичів, українських воїнів, а також за безвинно-убитих та всіх спочилих православних християн.

Завершивши богослужіння керуючий єпархією звернувся до вірян та духовенства із архіпастирським словами, та розповів присутнім про важливість молитви за померлих.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту