АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ЧЕТВЕРТУ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ ПАСХИ

Опубліковано: 10 травня 2020 р. 14:00

10 травня 2020 року у четверту неділю після Воскресіння Христового про розслабленого та дня пам’яті преподобного Стефана, ігум. Києво-Печерського, єп. Володимиро-Волинського (1094), єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси у співслужінні духовенста храму.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Архіпастир з духовенством піднесли особливу молитву, затверджену Священним Синодом Православної Церкви України у час згубної пошесті (пандемії) коронавірусу.

На запричасному проповідь виголосив протоієрей Андрій Волошин.

Після богослужіння єпископ Павло привітав усіх парафіян з неділею подякував усім присутнім за спільну молитву та привітав жінок з Днем матері.

Після Літургії владика Павло спільно з духовенством собору з нагоди Дня матері звершив молебень за здоров’я всіх матерів.