АРХІЄРЕЙСКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ СОБОРУ СЛАВНИХ І ВСЕХВАЛЬНИХ 12-ОХ АПОСТОЛІВ

Опубліковано: 14 липня 2020 р. 08:00


13 липня 2020 року, в день коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять собору славних і всехвальних 12-ох апостолів: Петра, Андрія, Якова Зеведеєва, Іоана, брата його, Филипа, Варфоломія, Фоми, Матфея, Якова Алфеєва, Юди Якового, або Фадея, Симона Зилота і Матфія, єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Божественну Літургію Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.Його Преосвященству співслужили - духовенство Одеської єпархії.


На початку богослужіння духовенство єпархії зустріли свого архієрея з привітанням з нагоди Дня тезоіменитства.


На малому вході, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, Преосвященнійший єпископ Павло удостоїв духовенство чергових богослужбових нагород.


Під час богослужіння були піднесенні додаткові прохання за українське військо та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.


Також лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).


Після звершення богослужіння, владику Павла від усіх привітав секретар єпархії, настоятель кафедрального собору Різва Хритового протоієрей Теодор Оробець від імені духовенства та вірян єпархії.


На завершення Преосвященніший владика Павло висловив усім присутнім подяку.


Pоздрукувати матеріал