АРХІЄРЕЙСКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ СВЯТА СЛАВНИХ І ВСЕХВАЛЬНИХ ПЕРВОВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

Опубліковано: 12 липня 2018 р. 14:00

12 липня 2018 р., в день свята славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Божественну Літургію Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеса.
Після прочитання Євангелія архієрей виголосив проповідь.
За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після звершення богослужіння духовенство храму та парафіяни привітали владику Павла з днем його тезоіменитства.
Його Преосвященству співслужив старший священник собору митрофорний протоієрей Віталій Сеник та секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець.