АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ ЗАЧАТТЯ ПРАВЕДНОЮ АННОЮ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Опубліковано: 22 грудня 2019 р. 13:00

В день свята зачаття праведною Анною Пресвятої владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, 22 грудня 2019 року, єпископ Одеський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеса.

Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору протоієрей Ярослав Бугринець і протоієрей Андрій Волошин.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

На завершення Літургії єпископ Павло виголосив проповідь, привітав віруючих зі святом, побажав земних благ та життя вічного, і закликав на усіх присутніх Боже благословення.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».