АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ ДЕСЯТУ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 05 серпня 2018 р. 14:00

05 серпня 2018 р., у в неділю десяту після П’ятидесятниці, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує чудотворну Почаївську ікону Пресвятої Богородиці. Мчч. Трофима, Феофіла і з ними 13 мчч. (ІV). Єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеси.
Після прочитання Євангелія на Літургії владика виголосив проповідь.
За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Після завершення Божественної літургії владика Павло подякував усім прихожанам за участь у Хресній ході, підчас святкування 1030-ліття хрещення України-Руси, які молились за перемогу правди і мир в Україні.
Його Преосвященству співслужили старший священник собору протоієрей Віталій Сеник, секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець та клірик храму протоієрей Андрій Волошин.