БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕНЬ МИРОНОСИЦІ РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ МАРІЇ МАГДАЛИНИ

Опубліковано: 04 серпня 2020 р. 17:00

04 серпня 2020 року, в вівторок дев’ятої седмиці після П’ятидесятниці, в день коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Мироносиці рівноап. Марії Магдалини (І). Перенесення мощей сщмч. Фоки (403 – 404). Прп. Корнилія Переяславського (1693), єпископ Одеський і Балтський Павло у співслужінні соборного духовенства звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Під час богослужіння були піднесенні додаткові прохання за українське військо та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також сьогодні лунала заупокійна єктенія за загиблими українськими воїнами і, зокрема, заступником командувача УДА, командиром 8-го окремого батальйону “АРАТТА” Андрієм Гергертом.