БОГОСЛУЖІННЯ У ДЕНЬ СВЯТА БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Опубліковано: 07 квітня 2020 р. 14:00

У день свята Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, 07 квітня 2020 року, на запрошення настоятеля архімандрита Пантелеймона (Бондаревського), єпископ Одеський і Балтський Павло звершив святкову Божественну літургію святителя Іоана Золотоуста у храмі святого преподобного Серафима Саровського міста Одеси.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також Архіпастир з духовенством піднесли особливу молитву, затверджену Священним Синодом Православної Церкви України у час згубної пошесті (пандемії) коронавірусу.

На завершення Літургії, єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.

Його Преосвященству співслужили: настоятель парафії архімандрит Пантелеймон (Бондаревський) та клірик храму святого преподобного Серафима Саровського м. Одеси архімандрит Микита (Сировегін).

Налаштування доступності
Налаштування контрасту