БОГОСЛУЖІННЯ У ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЮ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П'ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Опубліковано: 15 листопада 2020 р. 16:00

У двадцять третю неділю після П’ятидесятниці, 15 листопада 2020 року, коли Свята Православна Церква вшановує Мчч. Акиндина, Пигасія, Афонія, Елпідіфора, Анемподиста та інших з ними (бл. 341 – 345). Прп. Маркіана Киринейського (388), єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Після потрійної єктенії, де були прочитані всі записки які прихожани принесли особисто, а також надіслані онлайн, лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».