БОГОСЛУЖІННЯ У ТРЕТЮ НЕДІЛЮ ВЕЛИКОГО ПОСТУ, ХРЕСТОПОКЛОННУ

Опубліковано: 22 березня 2020 р. 15:00

У третю неділю Великого посту Хрестопоклонну, 22 березня 2020 року, коли Православна Церква вшановує пам'ять 40 мчч., що в Севастійському озері мучилися на запрошення настоятеля протоієрея Олега Свиридюка, єпископ Одеський і Балтський Павло відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці села Новоукраїнка, де у співслужінні духовенства очолив Літургію святителя Василія Великого.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а також Архіпастир з духовенством піднесли особливу молитву, затверджену Священним Синодом Православної Церкви України у час згубної пошесті (пандемії) коронавірусу

Наприкінці богослужіння керуючий єпархією виголосив особливу молитву до Всемилостивого Бога за воїні які захищають Україну, за мир та єдність в Україні.

В кінці літургії Єпископ Павло звернувся до присутніх зі словами проповіді.

Завершилося богослужіння поклонінням Хресту Господньому, розміщеному посередині храму.