БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ У ВОЛОДИМИРСЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ У ДЕНЬ ВІДЗНАЧЕННЯ 1030-ЛІТТЯ ХРЕЩЕННЯ РУСИ-УКРАЇНИ

Опубліковано: 28 липня 2018 р. 14:00

Предстоятелю співслужив єпископат Київського Патріархату, представники Чорногорської Православної Церкви та численне духовенство з усієї України та закордону. Цього святкового дня у кафедральному соборі молилася й надзвичайно велика кількість вірян. Все церковне подвір’я було наповнене вірянами, які мали можливість чути і бачити богослужіння завдяки великому екрану та гучномовцям, які були встановлені на церковному подвір'ї.

На запричасному секретар Священного Синоду архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій виголосив Послання Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату з нагоди 1030-ліття Хрещення Руси-України.