ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПРОР. ІЛЛІ. КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ХРАМІ СВЯТОГО ПРОРОКА ІЛЛІ С. БУРДІВКА

Опубліковано: 02 серпня 2018 р. 14:00

02 серпня 2018 року, у день пам’яті Прор. Іллі (ІХ ст. до Р. Хр.), на запрошення протоієрея Володимира Кошарка, єпископ Одеський і Балтський Павло відвідав парафію святого пророка Іллі в села Бурдівка, де очолив святкове Богослужіння.

За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Наприкінці богослужіння архіпастир виголосив проповідь.
На завершення святкування керуючий єпархією привітав громаду із храмовим святом та побажавши щоб тільки мир, любов і злагода панували в серцях віруючих, а благодать Святого Духа наповнювала їх душі. Найбільш активні парафіяни були відзначені Церковними нагородами.
Його Преосвященству співслужили: настоятель храму Прор. Іллі протоієрей Володимир Кошарко, секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець та протоієрей Олег Свиридюк.