ДОПОМОГА ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ОБОРОНІ

Слава Україні!
Улюблені мої брати і сестри!
Я хочу в котре подякувати усім Одеситам та жителям Одеської області, нашим парафіянам, священнослужителям, благочинним, меценатам та усім людям доброї волі за ту підтримку яку ви постійно надаєте нашим військовим та своїм синам і дочкам, котрі сьогодні записалися до лав територіальної оборони.
Наше єпархіальне управління і я особисто посилено працюємо та укомплектовуємо чим можемо нашу Одеську територіальну оборону. І щира дяка усім вам за те, що відгукуєтеся на мої заклики та заклики наших священнослужителів.
Я щодня перебуваю у головному штабі оборони та доправляю те, що ви приносите до нашого кафедрального собору Різдва Христового, що по вул. Пастера 5 у м. Одеса.
Низький уклін вам від мене особисто та Боже благословення вам, українському солдату та усім, хто сьогодні боронить свою землю.
З любов'ю до усіх вас
Афанасій