ГУМАНІТАРНА ПІДТРИМКА ВІД ЦЕРКВИ ДЛЯ ПОТРЕБУЮЧИХ на ОДЕЩИНІ

07 листопада 2022 р.
З благословення Предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Епіфанія, стараннями єпископа Одеського і Балтського Афанасія, німецької громадської організації Johanniter International Assistant спільно з БО Eleos-Ukraine Синодального управління соціального служіння Православної Церкви України, в Одеській області продовжується реалізація проєкту допомоги для людей, які перебуваючи в надскладних життєвих обставинах, залишилися без домівок, роботи, а часто й засобів для існування.
Допомога включає в себе продукти харчування тривалого зберігання, крупи, макаронні вироби, тощо та засоби особистої гігієни!
Сьогодні, за дорученням керуючого Одеською єпархією владики Афанасія, секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець передав, через ієрея Володимира Чорного, продуктові набори для потребуючих Доброславської та Курісовської територіальних громад.
Також отець Теодор роздав допомогу сім'ям, в яких виховуються діти інваліди!
Люди в свою чергу висловили щиру вдячнічть за підтримку Православній Церкві України!
Хай Господь воздасть сторицею жертводавцям і всім людям доброї волі за підтримку потребуючим!!!