КЕРУЮЧИЙ ОДЕСЬКО-БАЛТСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ЄПИСКОП ПАВЛО ВІДВІДАВ М. КОДИМА

Опубліковано: 18 листопада 2018 р. 15:00

18 листопада єпископ Одеський і Балтський Павло з пастирським візитом відвідав Свято-Архангело-Михайлівську парафію міста Кодима. Напередодні престольного свята Архієрей очолив Божественну Літургію у церкві Св.Архистратига Божого Михаїла.
По закінченню Літургії єпископ Одеський і Балтський Павло виголосив проповідь, подякував парафіянам та настоятелю храму за турботу і наполегливу працю щодо розбудови Української Церкви та відзначив низку вірян Архієрейськими подячними грамотами.
Під час Богослужіння були піднесені додаткові молитви за звільнення нашої Батьківщини від військової агресії чужинців та за створення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви.
На богослужінні були присутні чимало парафіян УПЦ КП м. Кодими.
Його Преосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець та настоятель храму ієромонах Нестор (Скрипник).