КЕРУЮЧИЙ ОДЕСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ОСВЯТИВ МІСЦЕ ПІД БУДІВНИЦТВО НОВОГО ХРАМУ

Опубліковано: 02 липня 2021 р. 14:00

Душа людини потребує Бога, тимпаче тоді, коли на її плечі покладено нести нелегкий обов’язок щоденної військової служби.

Піклуючись про моральний стан та для задоволення духовних потреб військовослужбовців, сьогодні, 02 липня 2021 року, в Одеському прикордонному загоні на території ВПС "Кароліно-Бугаз" було освячено пам’ятного хреста та місце під будівництво майбутнього храму на честь Святого великомученика і целителя Пантелеймона.

Чин освячення звершив керуючий Одеською єпархією, голова регіонального управління військового духовенства "Південь", єпископ Одеський і Балтський Афанасій.
В спільній молитві прийняли участь начальник Одеського прикордонного загону полковник Сергій Рибаченко та особовий склад підрозділу.

Його Преосвященству співслужили секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець та військовий священик Одеського прикордонного загону протоієрей Андрій Ляшик.