КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ХРАМІ ПРП. СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО МІСТА ОДЕСИ

Опубліковано: 15 січня 2019 р. 14:00

15 січня 2019 року, у день пам’яті Прп. Серафима Саровського, чудотворця, на запрошення настоятеля, архімандрита Пантелеймона (Бондаревського), єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію у храмі прп. Серафима Саровського міста Одеси.

За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців.
На запричасному проповідь виголосив настоятель храму святителя Миколая Чудотворця, міста Чорноморськ протоієрей Михайло Щерба.

Наприкінці богослужіння Преосвященнійший єпископ Павло, привітав, парафіян та гостей зі храмовим святом, а регенту хору Миколі Юхимовичу Зеленюку вручив нагороду – медаль святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму прп. Серафима Саровського м. Одеси архімандрит Пантелеймон (Бондаревський), клірик храму прп. Серафима Саровського м. Одеси архімандрит Микита (Сировегін), настоятель Свято-Троїцького храму м. Одеси протоієрей Василій Вирозуб та настоятель храму святителя Миколая Чудотворця, м. Чорноморськ протоієрей Михайло Щерба.