КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОСВЯТИВ ПАМ’ЯТНИК ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ В СЕЛИЩІ ДОБРОСЛАВ

Опубліковано: 24 серпня 2018 р. 22:00

24 серпня 2018 року, в день коли Україна святкує свій 27-й День Незалежності, на запрошення мера селища Доброслав, Лиманського району Одеської області, Людмили Ярославівни Прокопечко, єпископ Одеський і Балтський Павло освятив пам’ятник Захисникам України.
Пам'ятник парку Слави представляє собою стилізовану диспетчерську вежу Донецького аеропорту, яка стала символом героїзму українських воїнів-кіборгів. Авторами пам'ятника є скульптор Віталій Квак і майстер художньої ковки Освальдо Іскерго Фрага.
Його Преосвященству співслужили: благочинний Лиманського благочиння настоятель Свято-Покровського храму м. Южне протоієрей Миколай Віщун та настоятель храму Всіх Святих землі Української селища Доброслав ієрей Володимир Чорний.