КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ БІЛЯЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Опубліковано: 18 вересня 2018 р. 10:00

18 вересня 2018 року, в ході робочої поїздки, єпископ Одеський і Балтський Павло, у супроводі благочинного Біляївського району протоієрея Василя Єдина та настоятеля Свято-Покровського храму м. Біляївка протоієрея Богдана Біди, провів робочу зустріч із головою Біляївської районної державної адміністрації Самокишом Василем Петровичем. Під час зустрічі, яка проходила в дружній, конструктивній та теплій обстановці сторони обговорили ряд питань щодо співпраці. Преосвященнійший Владика за заслуги з відродження духовності та утвердження Помісної Української Православної Церкви в Одеській області, нагородив голову РДА Василя Петровича Самокиша та заступника голови Біляївської РДА Рудоманенко Олену Вікторівну – Благословенними Грамотами за щиру працю на користь Святої Православної Церкви з нагоди 1030-річчя хрещення Руси-України та на добру згадку подарував Біблії українською мовою побажавши сил і надалі трудитися на благо українського народу та України.