КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ОЧІЛЬНИКАМИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА РАЙРАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА

Опубліковано: 09 липня 2018 р. 13:00

09 липня 2018 р., в ході робочої поїздки до міста Білгорода-Дністровського та Білгород-Дністровського району владика Павло, у супроводі секретаря єпархії протоієрея Теодора Оробця та благочинного Білгород-Дністровського і Ізмаїльського, настоятеля храму Святого Рівноапостольного князя Володимира протоієрея Іоана Гуменюка, провів зустріч із Головою Білгород-Дністровської районної Державної адміністрації Ільченко Сергієм Петровичем та Головою Білгород-Дністровської районної ради Лобановим Валерієм Володимировичем. Під час цієї зустрічі було обговорено ряд важливих питань, щодо релігійної ситуації в регіоні та розвитку державно-церковних відносин Української Православної Церкви Київського Патріархату на території району. На при кінці зустрічі владика Павло, на добру згадку, подарував керівникам району Біблії.