КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ З АРХІПАСТИРСЬКИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ МІСТО БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ

Опубліковано: 09 липня 2018 р. 12:00

09 липня 2018 р., в рамках робочої поїздки єпископ Одеський і Балтський Павло відвідав місто обласного підпорядкування, засноване в 4 столітті до н.е., Білгород-Дністровський.
Перша зустріч з владикою Павлом відбулась в середмісті Білгорода-Дністровського на місці побудови майбутнього величного храму, де за християнським звичаєм і українською гостинністю з хлібом і сіллю та букетом квітів владику зустріли благочинний - протоієрей Іван Гуменюк та прихожани. Преосвященнійший єпископ Павло поспілкувався з громадою міста, щодо будівництва майбутнього храму та запевнив віруючих у своїй підтримці їхнього доброго прагнення - будівництва майбутньої святині. Під час зустрічі владика Павло відзначив найбільш активних прихожан церковними нагородами.