КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗУСТРІВСЯ З ДОКТОРОМ МЕДИЧНИХ НАУК ВЯЧЕСЛАВОМ ОЛЕКСІЙОВИЧЕМ ПОЛЯСНИМ

Опубліковано: 12 жовтня 2018 р. 20:00

12 жовтня 2018 року відбулась зустріч єпископа Одеського і Балтського Павла з доктором медичних наук, заслуженим лікарем України, національним експертом Світового банку з питань телемедицини Вячеславом Олексійовичем Полясним.
Під час зустрічі сторони обговорили питання, що складають взаємний інтерес, зокрема, питання надання Томосу про автокефалію Українській Церкві.
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за заслуги з відродження духовності в Україні, утвердження Помісної Української Православної Церкви, владика Павло нагородив Вячеслава Олексійовича Полясного орденом Святого Великомученика Юрія Переможця.
Преосвященнійший владика Павло привітав Вячеслава Олексійовича з церковною нагородою і благословив його на подальші успіхи в його діяльності на благо Батьківщини та українського народу.
Його Преосвященство супроводжував головний лікар медико-санітарної частини ВАТ Ексімнафтопродукт Олександр Федорович Дзигал.