ХРАМОВЕ СВЯТО В ЧЕСТЬ СВЯТОГО АПОСТОЛА АНДРІЯ ПЕРВОЗВАНОГО С. ВЕЛИКИЙ ДАЛЬНИК

З нагоди храмового свята в свято-Андріївському храмі села Великий Дальник звершено святкову Божественну Літургію собором духовенства.
Святу Літургію співслужили:
Секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець, обласний благочинний єпархії протоієрей Михайло Щерба, настоятель храму протоієрей Василь Єдин, протоієрей Микола Віщун,
протоієрей Віталій Хомич,
протоієрей Роман Дорош,
протоієрей Богдан Біда,
ієрей Михайло Козак.
Під час Богогослужіння піднесені молитви за звільнення людей від пандемії короновірусу та визволення України від нашестя чужинців.
Світло благовістя Христового вчення, дароване апостолом Андрієм первозванним нашій батьківщині, засяяло сьогодні у новозбудованому храмі на честь його святого імені.
З благословення його пеосвященства, єпископа Одеського і Балтського Афанасія секретар Одеської єпархії митрофорний протоієрей Теодор Оробець вручив церковні нагороди й відзнаки активним парафіянам та будівничим храму.
Завершилось Богослужіння виголошенням уставного многоліття.