ЛІТУРГІЯ РАНІШОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ У П'ЯТНИЦЮ ТРЕТЬОГО ТИЖНЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

Опубліковано: 20 березня 2020 р. 17:00

У п'ятницю третього тижня Великого посту, 20 березня 2020 року, коли Церква вшановує пам'ять Священномучеників, що в Херсонесі єпископствували: Василія, Єфрема, Капітона, Євгенія, Єферія, Елпідія та Агафодора (ІV). Прп. Павла Препростого (ІV), єпископ Одеський і Балтський Павло на запрошення настоятеля протоієрея Миколая Віщуна, відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці міста Южне, де очолив Божественну Літургію Ранішосвячених Дарів святого отця нашого Григорія Двоєслова.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також Архіпастир з духовенством піднесли особливу молитву, затверджену Священним Синодом Православної Церкви України у час згубної пошесті (пандемії) коронавірусу.

На завершення Літургії, єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.

В свою чергу настоятель храму від імені усіх парафіян подякував Архіпастирю за візит і спільну молитву.