ЛІТУРГІЯ РАНІШОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ У СЕРЕДУ П'ЯТОГО ТИЖНЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

Опубліковано: 01 квітня 2020 р. 12:00

У середу п'ятого тижня Великого посту, 1 квітня 2020 року, коли Церква вшановує пам'ять мчч. Хрисанфа та Дарії єпископ Одеський і Балтський Павло на запрошення настоятеля Храму всіх святих українських ієрея Володимира Чорного та благочинного Лиманського району протоієрея Миколая Віщуна, очолив Божественну Літургію Ранішосвячених Дарів святого отця нашого Григорія Двоєслова.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також Архіпастир з духовенством піднесли особливу молитву, затверджену Священним Синодом Православної Церкви України у час згубної пошесті (пандемії) коронавірусу.

На завершення Літургії, єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.

В свою чергу настоятель храму від імені усіх парафіян подякував Архіпастирю за візит і спільну молитву.