ЛІТУРГІЯ РАНІШОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ У СЕРЕДУ ТРЕТЬОГО ТИЖНЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

Опубліковано: 27 березня 2019 р. 14:00

У середу, 27 березня 2019 року, третьої седмиці Великого посту, коли Церква вшановує пам'ять Прп. Венедикта (543). Свт. Феогноста, митр. Київського і всієї Руси (1353) на запрошення настоятеля протоієрея Миколая Віщуна, єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Божественну Літургію Ранішосвячених Дарів святого отця нашого Григорія Двоєслова, у Свято-Покровському храмі міста Южне Лиманського благочиння.

За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців.

На запричасному проповідь виголосив виконуючий обов’язки обласного благочинного протоієрей Михайло Щерба.

Наприкінці богослужіння керуючий єпархією виголосив особливу молитву до Всемилостивого Бога про справедливі вибори Глави Української держави, за мир та єдність в нашій країні й подякував всім за спільну молитву та наголосив на важливості єднання українців навколо єдиної Церкви. Громаді храму було залишено копію Томосу про дарування Українській Церкві автокефалії.
Після Богослужіння також була освячена ікона святої великомучениці Варвари, написана Михайлом Миколайовичем Віщуном. Єпископ Павло відзначив старання талановитого юнака Благословенною Архієрейською грамотою.

Його Преосвященству співслужили: виконуючий обов’язки обласного благочинного настоятель храму святителя Миколая чудотворця міста Чорноморськ протоієрей Михайло Щерба, благочинний Лиманського благочиння настоятель Свято-Покровського храму міста Южне протоієрей Миколай Віщун, настоятель парафії Віри, Надії, Любові та матері їх Софії міста Одеси протоієрей Роман Дорош, настоятель парафії Віри, Надії, Любові та матері їх Софії села Трояндове протоієрей Владислав Донкоглов та настоятель храму Всіх Святих землі Української селища Доброслав ієрей Володимир Чорний.