ЛІТУРГІЯ В ДЕНЬ СВЯТА ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

Опубліковано: 19 січня 2019 р. 16:00

19 січня 2019 року, у день Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Злотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Після прочитання Євангелія архіпастир звернувся до віруючих зі словом проповідді, в якому пояснив чому Православна Церква у святі Хрещення Господнього прославляє Пресвяту Трійцю, і показує необхідність звершувати таїнство Хрещення над кожним віруючим.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після заамвоної молитви єпископ Павло, на честь євангельської події, звершив чин Великого освячення води.

Його Преосвященству співслужило духовенство собору: старший священник собору протоієрей Віталій Сеник, протоієрей Роман Канюка, протоієрей Ярослав Бугринець та протоієрей Андрій Волошин.