ПРИВІТАННЯ ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ ЄПИСКОПУ АФАНАСІЮ ВІД ДУХОВЕНСТВА ТА ВІРЯН ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПЦУ

Опубліковано: 31 травня 2021 р. 12:00

ВАШЕ ПРЕОСВЯЩЕНСТВО!

Христос воскрес!

З почуттям синівської любові і духовної радості висловлюємо Вам щиросердечні вітання у зв'язку з призначенням керуючим на кафедру Одеських Архієреїв.

Повнота Божественної Любові закликає людину до буття з однією метою – щоб вона була щасливою у вічному спілкуванні зі своїм Творцем.
Щоб у цьому земному житті людина реалізувала свій внутрішній потенціал, закладений в її богоподібності.

Хочемо побажати, щоб немеркнуче світло Божественної Любові наповнювало кожну мить Вашого життя справжнім щастям. Нехай Всемилостивий Господь подасть сили примножити ті численні таланти, якими Він обдарував Вас, а Всемогутня Десниця Божа супроводжує у нелегкому служінні на благо Церкви Христової, освячуючи і благословляючи кожен день і кожну мить Вашого життя, в тому числі, відтепер і як єпископа Одеського та Балтського Православної Церкви України.

Бажаємо Вам із постійним упованням на Бога невпинно трудитися на нелегкому шляху архіпастирського служіння та в усьому бачити Промисел Божий, Який кожного із нас веде до вічних осель.

Εις πολλά έτη Δέσποτα!