СЕКРЕТАР ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРОТОІЄРЕЙ ТЕОДОР ОРОБЕЦЬ ОСВЯТИВ МЕМОРІАЛ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИМ ПРАЦІВНИКАМ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

В Управлінні забезпечення діяльності у південному регіоні відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 25-ої річниці створення Центрального органу виконавчої влади з питань виконання кримінальних покарань та відкриття «Меморіалу пам’яті співробітникам Державної кримінально-виконавчої служби України, які віддали своє життя, захищаючи Україну від російського агресора».
До Управління завітали поважні гості серед яких був начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань полковник внутрішньої служби Сергій Гречанюк та інші.
З благословення Архієпископа Одеського і Балтського Афанасія від Одеської єпархії Православної Церкви України в урочистостях взяв участь секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець.
Із вітальними словами з нагоди професійного свята до присутніх звернулися почесі запрошені гості.
А кращі співробітники отримали відомчі нагороди, та церковні відзнаки.
Важливою частиною заходу стало відкриття «Меморіалу пам’яті співробітникам Державної кримінально-виконавчої служби України, які віддали своє життя, захищаючи Україну від російського агресора».
Протоієрей Теодор Оробець звершив освячення Меморіалу та помолився за душі спочилих захисників. А усі присутні вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання і поклали квіти до Меморіалу.
Почесне право відкрити Меморіал надали рідним загиблих Героїв України. Кожного Героя згадали поіменно. Дзвін пам’яті у супроводі пострілів почесної варти пролунав 4 рази, адже саме стільки працівників служби загинуло, захищаючи Батьківщину.