СОБОРНА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ ПРЕОСВЯЩЕННИХ АРХІЄРЕЇВ В ДЕНЬ СВЯТА ЗАЧАТТЯ ПРАВЕДНОЮ АННОЮ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

У середу, 22 грудня 2021 року, коли свята Церква вшановує пам'ять зачаття святою праведною Анною Пресвятої Богородиці, в соборі Різдва Христового міста Одеси, відвідали високі гості, преосвященний єпископ Хмельницький і Кам'янець-Подільський Павло та преосвященний єпископ Житомирський і Овручський Паїсій, яких зустрів в своїй єпархії єпископ Одеський і Балтський Афанасій.
Святителі піднесли в дар собору ікону святого великомученика і цілителя Пантелеймона з часточкою його нетлінних мощей.
Також архіпастирі звершили Божественну Літургію у співслужінні духовенства єпархії.
У своєму слові керуючий Одеською єпархією єпископ Афанасій подякував гостям-архипастирям за щиру молитву, а також висловив слова вдячності преосвященному єпископу Павлу за надану святиню в дар кафедральному собору Різдва Христового міста Одеси.
Також владика подякував громаді кафедрального собору за ту щиру працю в будівництві єдиної Помісної Православної Церкви України!!!