СВЯТО-ТРОЇЦЬКА ПАРАФІЯ СЕЛА НОВОЄЛИЗАВЕТІВКА ПЕРЕЙШЛА В ЛОНО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ

Опубліковано: 16 лютого 2019 р. 16:00

У суботу, 16 лютого 2019 року, громада Свято-Троїцького храму села Новоєлизаветівка Ширяївського району Одеської області покинула Балтську єпархію колишньої Української Православної Церкви (Московського патріархату) та приєдналася до Одеської єпархії Православної Церкви України.

В селі Новоєлизаветівка завжди діяв лише один храм, першопочатково в ньому було започатковано парафію Української Православної Церкви Київського Патріархату, яка діяла з 1996 по 2002 рік, в 2002 році священник обманом перевів парафію в Українську Православну Церкву (Московського патріархату), після останніх подій парафіяни вже самі вирішили приєднатись до Помісної Української Православної Церкви (ПЦУ).

Громада Свято-Троїцької парафії села Новоєлизаветівка одноголосно проголосували за перехід в лоно Помісної Української Православної Церкви (ПЦУ).

Вітаємо Новоєлизаветівку!