У ДЕНЬ СВЯТА СВЯТА ОБРІЗАННЯ ГОСПОДНЬОГО. КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-УСПЕНСЬКОМУ ХРАМІ СЕЛА МИРНЕ

Опубліковано: 14 січня 2019 р. 18:00

14 січня 2019 року, у день свята Обрізання Господнього, день пам’яті святителя Василія Великого архієп. Кесарії Каппадокійської (379). Свт. Петра Могили, митрополита Київського і Галицького, та всієї Руси (1647) та Новоліття, на запрошення настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці, протоієрея Василя Єдина, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну літургію в храмі села Мирне.

На малому вході Преосвященнійший єпископ Павло удостоїв церковної нагороди – правом носіння митри, настоятеля, благочинного Біляївського благочиння, протоієрея Василя Єдина.

За Літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців.

Наприкінці богослужіння Преосвященнійший єпископ Павло, привітав, парафіян та гостей зі святом і благословив усіх присутніх, а діткам які були учасниками Божественної Літургії з нагоди Свята було роздано подарунки.

Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець, благочинний Біляївського району протоієрей Василь Єдин, настоятель храму святителя Миколая Чудотворця, член єпархіальної Ради протоієрей Михайло Щерба, настоятель храму блгвв. князів страстотерпців Бориса і Гліба міста Теплодар протоієрей Михайло Козак та настоятель св. Покровської парафії села Біляївка протоієрей Богдан Біда.