УРОЧИСТЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА МАНЯВСЬКОГО МОНАСТИРЯ

Опубліковано: 27 вересня 2020 р. 13:00

У день, коли Православна Церква молитовно відзначає одне з дванадесятих свят – Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього 27 вересня 2020 року, Манявський монастир відсвяткував свій престольний празник.

На запрошення митрополита Івано-Франківського і Галицького Іосафа радість свята разом із братією монасиря, священниками єпархії та численними прочанами завітали розділити єпископ Одеський і Балтський Павло та єпископ Ужгородський і Хустський Кирило.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави.

Також лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричасному проповіль виголосив єпископ Одеський і Балтський Павло.

На завершення Літургії Митрополит Іоасаф звернувся до присутніх з повчальним словом, у якому подякував архієреям, духовенству та вірним, які прибули у древню обитель на спільну молитву.

Закінчилося святкування многоліттям та поклонінням Хресту.