В МІСТІ ТЕПЛОДАР ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО НАСТОЯТЕЛЯ

У четверту неділю після Пасхи, Про розслабленого, 15 травня 2022 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Перенесення мощей блгвв. князів страстотерпців Бориса і Гліба, свт. Афанасія, архиєп. Олександрійського, з благословення Преосвященного Афанасія єпископа Одеського і Балтського, секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець у співслужінні духовенства Біляївського благочиння звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі святих мучеників страстотерпців Бориса і Гліба міста Теплодар.
Перед Богослужінням громаді було представлено нового настоятеля, яким став протоієрей Богдан Біда!
За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.
Вітаємо отця Богдана і бажаємо йому легкого служіння у новому винограднику Христовому!