В ОДЕСІ ПОБУДОВАНО ТА ОСВЯЧЕНО ПЕРШИЙ ХРАМ З ЧАСУ ВІДРОДЖЕННЯ ЄДИНОЇ ПОМІСНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ

Опубліковано: 08 жовтня 2019 р. 16:00


Коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять преподобного Сергія, ігумена Радонезького, 08 жовтня 2019 року, з нагоди святкування на запрошення настоятеля - секретаря єпархіального управління Одеської єпархії протоієрея Теодора Оробеця, єпископ Одеський і Балтський Павло під час свого архіпастирського візиту звершив Чин освячення храму-каплиці і очолив Святкову Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого у храмі на честь преподобного Сергія Радонезького на території житлового масиву «ДАЙБЕРГ».Перед початком Божественої Літургії відбулось освячення храму-каплиці, підчас якого було окроплено храм та віруючих святою водою.


Підчас Божественої Літургії, на малому вході, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, керуючий єпархією відзначив старання настоятеля парафії протоієрея Теодора Оробця черговою богослужбовою нагородою - правом носіння митри.


За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.


По завершенні Літургії єпископ Павло привітав парафіян із храмовим святом та від імені духовенства і парафіян Кафедрального собору Різдва Христового подарував набір покрівців і закладки на Євангеліє.


Також з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія і керуючого Одеською єпархією єпископа Павла були відзначенні активні фундатори та благодійники храму орденами, медалями та благословенними грамотами.


В свою чергу отець Теодор від імені парафіян подякував керуючому єпархії за привітання та візит, наголосивши на тому що це є перша парафія у передмісті Одеси з часу утворення Помісної Української Православної Церкви.


Його Преосвященству співслужили: настоятель храму-сектетар єпархії протоієрей Теодор Оробець, обласний благочинний Одеської єпархії протоієрей Михайло Щерба, благочинний м. Одеса протоієрей Михайло Демида, благочинний Біляївського благочиння протоієрей Василь Єдин, настоятель храму Святого Рівноапостольного князя Володимира міста Білгород-Дністровська протоієрей Іоанн Гуменюк, настоятель св. Дмитрівської парафії, с. Новоградківка протоієрей Віталій Хомич, клірики Кафедрального Собору протоієрей Ярослав Бугринець та протоієрей протоієрей Андрій Волошин, настоятель парафії Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей Роман Дорош і настоятель св. Покровської парафії с. Біляївка протоієрей Богдан Біда.


Pоздрукувати матеріал