В ОДЕСІ ПРОВЕЛИ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ВОЛОНТЕРІВ-ХРИСТИЯН

30 серпня 2022 року в Одесі провели Міжнародний Волонтерський форум "Україна збирає друзів" де зібралися представники різних християнських конфесій, благодійники, меценати, міжнародні партнеры, волонтери, капелани, керівництво Одеської області та військове керівництво, правоохоронці.
Від Одеської єпархії Православної Церкви України в заході взяв участь секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець.
Також отець Теодор взяв участь в панельній дискусії на тему міжнародна співпраця Церков та залучення благодійної допомоги для України у військовий час.
На завершення учасники підвели підсумки своєї роботи та спланували роботу на новий сезон осінньо-зимового періоду.
Щира подяка організаторам та особисто депутату Одеської обласної ради, модератору форуму, Веніаміну Унгуряну.