В ОДЕСІ ВІДБУЛИСЯ СВЯТКОВІ ЗАХОДИ З НАГОДИ 30-ОЇ РІЧНИЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Опубліковано: 07 грудня 2021 р. 12:0006 грудня 2021 року, з нагоди 30-річчя створення Збройних Сил України, з благословення голови регіонального управління військового духовенства "Південь", єпископа Одеського і Балтського Афанасія, настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрей Василь Вирозуб на базі одеського 59 Будинку офіцерів Військово-Морських Сил ЗС України взяв участь в привітанні військовослужбовців з їхнім професійним святом.

Зі святом захисників і захисниць України також привітали Міністр оборони України Олексій Резніков, який ненадовго завітав до Будинку офіцерів під час своєї робочої поїздки до Одеси, командувач оперативного командування "Південь" Герой України генерал-майор Андрій Ковальчук, начальник штабу – заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Андрій Тарасов, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький та голова Одеської обласної ради Григорій Діденко.

Учасники урочистого заходу вшанували пам’ять загиблих героїв, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої країни на Донбасі, хвилиною мовчання.

У той же день, на причалі Одеського морського вокзалу протоієрей Василь Вирозуб взяв участь в урочистому заході за участю Міністра оборони України, керівництва міста та області, військовослужбовців ВМС України, морської піхоти та сухопутних частин дислокованих в Одесі.

Під час заходу, Міністр оборони України Олексій Резніков та командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа провели церемонію включення до складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України патрульних катерів (типу “Айленд”) “Суми” і “Фастів”.

Pоздрукувати матеріал