ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З РЕКТОРОМ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Опубліковано: 03 серпня 2018 р. 13:00

03 серпня 2018 р., в приміщенні Одеського державного університету внутрішніх справ відбулась робоча зустріч Преосвященнішого Павла, єпископа Одеського і Балтського з ректором Одеського державного університету внутрішніх справ Катеринчуком Іваном Петровичем .
На зустрічі було обговорено ряд важливих питань, щодо співпраці. Преосвященнійший Владика за заслуги з відродження духовності та утвердження Помісної Української Православної Церкви в Одеській області, нагородив Івана Петровича Катеринчука: «Благословенною Грамотою за щиру працю на користь Святої Православної Церкви з нагоди 1030-річчя хрещення Руси-України», закликав Боже благословення та побажав сил і надалі трудитися на благо українського народу та України.
Його Преосвященство супроводжував секретар єпархії протоієрей Теодор Оробець.