ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПРЕОСВЯЩЕННІЙШОГО ПАВЛА, ЄПИСКОПА ОДЕСЬКОГО І БАЛТСЬКОГО, З НАЧАЛЬНИКОМ ПІВДЕННОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ УКРАЇНИ ПОЛКОВНИКОМ СЕРГІЄМ МУЛ

Опубліковано: 03 червня 2020 р. 20:00


Єпископ Одеський і Балтський Павло провів робочу зустріч з начальником Південного регіонального управління ДПСУ полковником Сергієм Мул.


Архіпастир подякував прикордонникам за віддану службу щодо охорони та оборони Державного кордону України загалом та Одещини зокрема. Також сторони обговорили питання подальшої співпраці в душпастирській опіці військовослужбовців-прикордонників капеланами Одеської єпархії ПЦУ. Полковник Сергій Мул ознайомився також з історією та сьогоденням кафедрального собору Різдва Христового Одеської єпархії ПЦУ.На завершення зустрічі єпископ Павло подарував полковнику Сергію Мул унікальну книжку «Аксіос - таїнство людської природи», яку було видано до 400-річчя з дня заснування Київської православної богословської академії.


На зустрічі були також присутні секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець та військовий капелан Одеського прикордонного загону протоієрей Андрій Ляшик.


Pоздрукувати матеріал