ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЄПИСКОПА ОДЕСЬКОГО І БАЛТСЬКОГО ПАВЛА З РЕКТОРОМ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В'ЯЧЕСЛАВОМ АБРОСЬКІНИМ

Опубліковано: 13 квітня 2021 р. 16:00Керуючий Одеською єпархією, Преосвященнійший Павло, єпископ Одеський і Балтський 13 квітня 2021 року на запрошення ректора генерала поліції другого рангу В'ячеслава Аброськіна провів робочу зустріч в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ.

На зустрічі були обговорені ряд актуальних питань, зокрема щодо подальшої співпраці у напрямку духовного виховання майбутніх офіцерів поліції.

Також в ході зустрічі було відвідно ряд учбових приміщень навчального закладу. Важливо зауважити, що на території закладу у 2007 році було збудовано дерев’яну каплицю святого Миколая Чудотворця. Спільною домовленість стало те, що відтепер тут будуть проводитися церковні богослужіння для курсантів та поліцейських, які проходять первинну професійну підготовку в університеті.

Pоздрукувати матеріал